Stefan Engels
Stefan Engels studoval varhany, klavír, cembalo, dirigování a církevní hudbu, na univerzitách v Aachen, Düsseldorfu a Kolíně n. Rýnem, V roce 1993 odešel do USA, kde absolvoval postgraduální studium v oboru varhany u Roberta Andersona v Dallasu a Wolfganga Rübsama v Chicagu. Zásadním průlomem v jeho kariéře bylo vítězství na Mezinárodní varhanní soutěži v kanadském Calgary 1998. V roce 1999 se stal profesorem varhanní hry na Westminster Choir College v Princetonu, v roce 2005 přijal místo profesora na Hochschule für Musik und Theater Felix Mendelssohn Bartholdy v Lipsku a od roku 2015 působí na Southern Methodist University v Dallasu. Je zakladatelem a uměleckým ředitelem Evropské varhanní akademie v Lipsku. Jeho rozsáhlá koncertní i pedagogická činnost ho zavedla do většiny zemí Evropy, Severní Ameriky i Asie. Pravidelně je zván do porot nejprestižnějších varhanních soutěží. Stefan Engels je velkým odborníkem na německou romantickou varhanní hudbu, zejména na varhanní tvorbu skladatele Sigfrida Karg –Elerta. V Lipsku rovněž založil Karg-Elert Festival, jehož cílem je objevovat a představovat jedinečné skladby tohoto lipského autora. Stefan Engels nahrál několik CD s díly Karg-Elerta, Regera, Messiaena a Duprého , která vyšla u Naxos, Priory a Genuin. V příštím roce dokončí světovou premiéru nahrávání kompletního varhanního díla Sigfrida Karg – Elerta na 14 CD.
Pavel Svoboda
Pavel Svoboda (*1987) se hudbě začal věnovat na ZUŠ v Dobrušce (Daniela Štěpánová – akordeon, Radka Zdvihalová - klavír) a hru na varhany studoval na Konzervatoři v Pardubicích ve třídě Josefa Rafaji a Václava Rabase. Absolvoval roční stáž na Universität der Künste v Berlíně u nizozemského varhaníka Leo van Doeselaara a nyní dokončuje studium na Akademii múzických umění v Praze u doc. Jaroslava Tůmy.
Po prvním roce studia varhan získal 1. cenu na Mezinárodní soutěži mladých varhaníků v Opavě a obdržel Cenu interpretace od Nadace Český hudební fond. Je nositelem 1. ceny a titulu Laureáta z Mezinárodní interpretační soutěže Brno, druhé ceny z Mezinárodní varhanní soutěže Petra Ebena a třetí ceny z mezinárodní soutěže v Německu, konané v rámci 36. ročníku Internationale Orgelwoche Korschenbroich. V roce 2013 se stal laureátem soutěže Pražské jaro.
Spolupracuje se souborem Barocco sempre giovane, jako sólista vystupuje s orchestry, účinkuje na hudebních festivalech v ČR i v zahraničí. V letošním roce zahraje recitály mimo jiné v Německu, Francii, Polsku, Rusku, Číně a to na prestižních pódiích (Katedrála Marseille, Beijing Concert Hall atd.). Je uměleckým ředitelem Mezinárodního hudebního festivalu F. L. Věka a zajímá se také o ochranu historických varhan. V roce 2014 vydala společnost Triart Recording jeho CD “Historické varhany v Dobrušce 1727“ s tvorbou autorů Buxtehude, Muffat, Bach, Walther.
Michaela Káčerková

Michaela Káčerková vystudovala varhany na Pražské konzervatoři ( Prof. Jan Hora), dále na Akademii múzických umění v Praze (Prof. Jaroslav Tůma) a na Hochschule für Musik und Theater Felix Mendelssohn Bartholdy Leipzig (Prof. Stefan Engels – varhany, Prof. Tobias Schade – cembalo).
Během studia se zúčastnila mnoha mistrovských kurzů pod vedením významných pedagogů (Harald Vogel, Martin Sander, Lorenzo Ghielmi, Olivier Latry, Ludger Lohmann) a získala ocenění na domácích i zahraničních interpretačních soutěžích. Věnuje se pravidelné koncertní činnosti a spolupracuje s mnoha sbory, sólisty, orchestry a barokními ansámbly (Symfonický orchestr Českého rozhlasu, Camerata Baroque Ensemble, orchestr Národního divadla v Praze, Capella Regia, Bach-Collegium, Art N). Její repertoár zahrnuje hudbu všech stylových období od renesance až po současnou tvorbu. Jako sólistka vystoupila na koncertech v České republice, Německu, Rakousku, Itálii, Francii, Anglii, Japonsku a Malajsii.
Od roku 2014 působí jako umělecká ředitelka Mezinárodního varhanního festivalu J. C. F. Fischera. V současné době připravuje vydání svého CD „Historické varhany Karlovarského kraje“.
Robert Hugo
Na pražské AMU absolvoval obor hudební teorie a zároveň na stejné škole studoval hru na varhany u profesora M. Šlechty. Kromě toho je absolventem přírodovědecké fakulty UK v Praze. V sezóně 1992-93 působil jako dirigent Národního divadla v Brně. Jako interpret, dirigent i teoretik se již po léta zabývá českým a jihoněmeckým barokem. Výsledkem jeho činnosti jsou zpravidla premiéry děl z této oblasti (rekonstrukce italské barokní opery o založení Prahy, CD se skladbami J. D. Zelenky, A. Michny a další). V roce 1998 pořídil oblíbenou nahrávku České mše vánoční Jakuba Jana Ryby s Magdalenou Koženou pro firmu Deutsche Gramophon. Robert Hugo přednáší na Vysoké škole pro duchovní hudbu v Görlitz (Německo) a na Akademii staré hudby Masarykovy univerzity v Brně. Od roku 1992 vede soubor Capella Regia Praha, s nímž se věnuje převážně české barokní hudbě. Je varhaníkem akademické farnosti v kostele Nejsv. Salvátora v Praze.